- 1976 - 1982 - თბილისის სახელმწიფო სამედიცინო უნივერსიტეტი - სამკურნალო საქმე
- 1986 - დღემდე - ქ.ბათუმის რესპუბლიკური კლინიკური საავადმყოფოს შინაგანი მედიცინის დეპარტამენტის ექიმი.
- 2005 - ამერიკა-ასვტრიის ფონდის მოწვევით ერთთვიანი ინტერშიპის პროგრამა ზალცბურგის მხარის კლინიკური საავდმყოფოს კარდიოლოგიურ განყოფილებაში.
- 2010 - ამერიკა-ავსტრიის ფონდის მოწვევით ერთთვიანი ობზერვერშიპის პროგრამით ზალსბურგის მხარის კლინიკური საავადმყოფოს შინაგანი მედიცინის განყოფილებაში.
- 2007 - 2019 - კავშირი ''წამების მსხვერპლთა ფსიქო-სოციალური სამედიცინო რეაბილიტაციის საქართველოს ცენტრი''ს ბათუმის ფილიალის ხელმძვანელი, ევროკავსირის პროექტების კოორდინატორი.
- 2010 - 2016 - საერთაშორისო წითელი ჯვრის კომიტეტის პროექტი ''უგზოკვლოდ დაკარგულთა ოჯახების ფსიქოსოციალური მხარდაჭერა''-მხარდამჭერი.
- 2015 - 2016 - პრეზიდენტის ფონდის პროექტი: პრეზიდენტის მიერ შეწყალებულ ყოფილ პატიმართა ფსიქოსოციალური და სამედიცინო რეაბილიტაცია. კოორდინატორი.
- 2016 - იუსტიციის სამინისტროს პროექტი: ყოფილ პატიმართა სამედიცინო რეაბილიტაცია, კოორდინატორი.
- 2016 - 2018 - საქართველოს ოკუპირებულ ტერიტორიებიდან იძულებით გადაადგილებულ პირთა განსახლების და ლტოლვილთა სამინისტროს საგრანტო პროგრამა: ''საქართველოში დაბრუნებულ მიგრანტთა სარეინტეგრაციო დახმარება'', კოორდინატორი.
- 1986 - 1990 - სახელმწიფო სამედიცინო კოლეჯი - თერაპიის ლექტორი
- 2001 - 2006 - ბათუმის შ.რუსთაველის სახელობის სახელმწიფო უნივერსიტეტის სამედიცინო ფაკულტეტი - თერაპიის ლექტორი.
თვითგანვითარება:
- 2001 - ფონდ ღია საზოგადოება საქართველოს პროექტი: სამედიიცნო ინგლისურის 30 საათი.
- 2002 - ამერიკა-ავსტრიის ფონდის მოწვევით ზალსბურგის მხარის კლინიკური საავადმყოფო, სემინარი კარდიოლოგიაში.

- 1982 - 1983 - Tbilisi, Institute of Therapy (Internship)
- 1986 - Present - Doctor of the Department of Internal Medicine of the Batumi Republican Clinical Hospital.
- 2005 - One-month internship program at the invitation of the American-Austrian Foundation in the Cardiology Department of the Salzburg Regional Clinical Hospital.
- 2010 - One-month observation program at the invitation of the American-Austrian Foundation in the Department of Internal Medicine of the Salzburg Regional Clinical Hospital.
- 2007 - 2019 - Head of the Batumi branch of the Union ''Georgian Center for Psycho-Social Medical Rehabilitation of Torture Victims'', Coordinator of European Commission projects.
- 2010 - 2016 - International Committee of the Red Cross project ''Psychosocial Support to Families of the Missing'' - Supporter.
- 2015 - 2016 - President's Fund project: Psychosocial and medical rehabilitation of former prisoners pardoned by the President. Coordinator.
- 2016 - Ministry of Justice project: Medical rehabilitation of former prisoners, Coordinator.
- 2016 - 2018 - Grant program of the Ministry of Internally Displaced Persons from the Occupied Territories of Georgia: ''Reintegration Assistance to Migrants Returning to Georgia'', Coordinator.
- 1986 - 1990 - State Medical College - Lecturer in Therapy
- 2001 - 2006 - Batumi Sh. Rustaveli State University, Faculty of Medicine - Lecturer in Therapy.
Self-development:
- 2001 - Open Society Georgia Foundation Project: 30 Hours of Medical English.
- 2002 - Salzburg Regional Clinical Hospital, Seminar in Cardiology, at the invitation of the American-Austrian Foundation.